Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2019-02-15
До уваги платників податків!

2019-02-15
До уваги платників податків!

2019-02-13
Любарська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста по зв’язках з громадськістю та засобами масової інформації апарату Любарської райдержадміністрації

2019-02-12
Інформація ЛЮБАРСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

2019-02-08
Триває співпраця Любарського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області з Любарським бюро правової допомоги та ЦСССДМ

2019-02-05
Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році

2019-02-04
Забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини
 

 2015-01-26

Щодня громадський порядок на Житомирщині охороняє 704 працівники міліції

Про це повідомив в.о. начальника Управління МВС України в Житомирській області Григорій Полковніков під час наради голови облдержадміністрації Сергія Машковського з головами райдержадміністрацій, міськими головами, керівниками правоохоронних органів з питань мобілізаційної та правоохоронної роботи на території Житомирської області 26 січня.

За словами Григорія Полковнікова, у зв’язку із загостренням ситуації в східних областях, у регіоні проводиться ряд профілактичних та оперативних заходів для попередження загрози тероризму та забезпечення безпеки громадян.

«Кількість патрулів вже збільшено вдвічі. До охорони громадського порядку залучено максимальну кількість особового складу працівників міліції», - відмітив в. о. начальника УМВС України в Житомирській області.

Так в середньому за добу на Житомирщині залучається 704 працівники міліції, в тому числі 124 інспектори патрульної служби, 130 працівників ДАІ, 15 працівників державної служби охорони.

Охорону громадського порядку здійснює 110 піших нарядів та 94 автомобільних. По обласному центру охорона громадського порядку здійснюється в цілодобовому режимі, за добу долучається в середньому 224 працівники міліції.

Безпеку дорожнього руху забезпечує додатково 7 патрульних груп ДАІ, які здійснюють контроль за рухом автотранспорту, а також транзитне переміщення транспорту по території Житомирської області.

Григорій Полковніков наголосив, що ситуація в регіоні є контрольованою, останнім часом спостерігається спад вуличної та організованої злочинності.

Крім того, працівниками міліції Житомирщини посилено охорону об’єктів життєзабезпечення області. Охороняється 89 об’єктів, а 914 об’єктів додатково взято під охорону, серед яких 697 об’єктів органів державної влади та місцевого самоврядування, 32 об’єкти державного значення, 11 залізничних мостів, 32 об’єкти водопостачання, 22 об’єкти газової промисловості та 36 об’єктів енергопостачання.

Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP