Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-09-28
Придбано житло особі з числа осіб, позбавлених батьківського піклування

2020-09-28
#Децентралізація: після місцевих виборів Держгеокадастр передасть громадам всі державні сільгоспземлі

2020-09-23
#Децентралізація: історії успіху громад Житомирщини. Високівська ОТГ

2020-09-22
#Децентралізація: реєструйтеся для участі у вебінарі з організації опитувань щодо якості послуг в ОТГ

2020-09-21
Співпраця Любарського РС філії Центру пробації у Житомирській області з районним центром зайнятості

2020-09-21
Як отримати компенсацію за «пакунок малюка» з 1 вересня 2020 року?

2020-09-21
Відбулось засідання комісії з питань визначення напрямів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-08-06

Велике будівництвоПро стан реалізації проєктів у рамках ініціативи Президента України «Національна програма «Велике будівництво» говорили під час селекторної наради під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова.

Участь у нараді сьогодні, 05 серпня, взяла заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. До обговорення даного питання також долучилися керівник апарату ОДА Олег Шарварко та директор департаменту регіонального розвитку ОДА Інна Хоменко.

У рамках Національної програми “Велике будівництво” в області передбачено реалізацію 107 об’єктів. На фінансування цих об’єктів у 2020 році передбачено 1 632 807, 398 тис. грн, у тому числі 1 429 160, 008 тис. грн з державного бюджету, 203 647, 390 тис. грн. з місцевого бюджету.

Так, за програмою “Велике будівництво” у Житомирській області планується побудувати 11 шкіл, 6 садочків та 6 стадіонів/об’єктів спорту (об’єкти 5/5/5).

Усі 11 шкіл є перехідними об’єктами. Наразі роботи завершені на 1 об’єкті – Високівській гімназії. Майже виконані роботи ще на 6 об’єктах: Миропільська гімназія, Грозинська гімназія, Квітнева ЗОШ, Андрушківська ЗОШ, Словечанська ЗОШ, Хажинська ЗОШ. Активно проводиться капітальний ремонт Пулинської ЗОШ. Після завершення тендерних торгів відновилися будівельні роботи в Олевській гімназії. Усі об’єкти фінансуються з державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

З 6 дитячих садочків 4 є перехідними, а 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах: ДНЗ “Калинка ” у смт Червоному Андрушівського району, ДНЗ у смт Чоповичі Малинського району, садочок №32 у м.Житомирі, ДНЗ “Малятко” у с.Станишівці Житомирського району, ДНЗ “Білочка” у смт Іршанську Хорошівського району, ДНЗ “Джерельце” у с.Зарічани Житомирського району. 5 ДНЗ фінансується з ДФРР, 1 (ДНЗ у с.Зарічани) – за кошти місцевого бюджету.

З-поміж 6 об’єктів спорту 4 – перехідні та 2 відібрано за результатами конкурсного відбору ДФРР у 2020 році. Наразі роботи ведуться на усіх 6 об’єктах (спорткомплекс “Динамо” у м.Радомишлі, стадіон “Спартак” у м.Житомирі, будинок фізкультури “Авангард” у м.Житомирі, майновий комплекс КЗ “Житомирський-інтернат для обдарованих дітей” у м.Житомирі, стадіон у м.Чуднові та спортивний майданчик у с.Кирдани Овруцького району). 5 об’єктів спорту фінансується з ДФРР, 1 (ліцей-інтернат) – за кошти освітньої субвенції.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України з метою відстеження у режимі реального часу процесу будівництва на об’єктах 5/5/5 в області організована робота з розміщенння на цих об’єктах вебкамер.

Також у рамках національної програми на Житомирщині буде побудовано 7 приймальних відділень, 24 амбулаторії та 53 об’єкти дорожнього господарства.

Отже, цього року в Житомирській області планується ввести в експлуатацію:

10 шкіл – до 1 вересня 2020 року та одну школу (Олевська гімназія) – до 15 жовтня 2020 року;
ДНЗ «Калинка» у смт Червоному Андрушівського району, садочок №32 у м.Житомирі та ДНЗ «Білочка» у смт Іршанську Хорошівського району – до 31.08.2020, ДНЗ у смт Чоповичі Малинського району, ДНЗ «Малятко» у с. Станишівка Житомирського району та ДНЗ «Джерельце» у с. Зарічани Житомирського району – до 15.10.2020;
приймальні відділення – до кінця грудня 2020 року;
половина об’єктів амбулаторних відділень на завершальному етапі та готуються до введення в експлуатацію, всі об’єкти планують ввести до кінця грудня 2020 року;
спортивні об’єкти – до 15.10.2020.
  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP