Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-08-04
У Любарському районі відновили роботу дитячі садочки

2020-08-04
У Любарському районі продовжується ремонт доріг місцевого значення

2020-08-03
Поки вчені шукають ліки від COVID-19, важливими лишаються превентивні заходи – дотримання дистанції та носіння масок

2020-07-31
До уваги ЗМІ! Сьогодні відбудеться річна пресконференція Віталія Бунечка

2020-07-31
Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі. ВІДЕО

2020-07-30
До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

2020-07-28
Особливості проведення призову на строкову військову службу у 2020 році


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-07-14

Робота управління праці, соціальної та сімейної політики під час карантину


З часу запровадження карантинних заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2, щоб уникнути масового поширення коронавірусної інфекції управління праці, соціальної та сімейної політики Любарської райдержадміністрації перейшло на нові технології та методи прийому документів для усіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг та забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю.

Завдання управління полягає в тому, щоб у цей складний для держави період виплата вищезазначених допомог проводилась вчасно, щоб кожен житель району, який потребує додаткової уваги від держави був забезпечений такою увагою.

Особистий прийом громадян в управлінні в період карантину не проводиться.

Прийом документів для всіх видів державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації проводиться через скриньку для звернень, яка розміщена біля входу в приміщення управління праці, через яку надійшло 498 звернень громадян.

З використанням засобів електронного зв'язку через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики надійшло 9 заяв на призначення допомоги при народженні дитини, 14 заяв на призначення допомоги ФОП на період карантину, 12 заяв на призначення допомог та житлових субсидій, 24 договори для забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

Зроблено 116 запитів на інші управління праці стосовно перебування на обліку та надано 124 відповіді на всі надіслані запити іншими установами та організаціями. Видано 18 стажових довідок та 9 посвідчень інвалідам з дитинства.

В телефонному режимі спеціалістами та керівництвом управління надаються постійно консультації та роз'яснення з питань, які відносяться до компетенції і тих функцій держави, що забезпечує управління. За період дії карантину надано біля 1260 роз'ясень та консультацій.

Урядом в період карантину запроваджено додаткову компенсацію домогосподарствам, які є отримувачами житлових субсидій для оплати житлово-комунальних послуг шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом, холодною та гарячою водою на період карантину. Кожна сім’я в районі, яка має житлову субсидію (а це - 2865 сімей) отримали таку компенсацію.

Також спрощено порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу в зв’язку з карантином та стали на облік, як безробітні. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби» врегульовано продовження виплати на період карантину деяких видів державних соціальних допомог без заяв громадян та відповідних документів.

Управлінням автоматично перепризначено 324 допомоги, а саме: допомога одиноким матерям, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, державна соціальна допомога інвалідам, державна соціальна допомога одиноким особам, які здійснюють догляд за психічно хворими особами.

Кабінетом Міністрів України 01.04.2020 прийнято Постанову №251 «Деякі питання підвищення виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою передбачено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення. Станом на 1 липня управлінням праці, соціальної та сімейної політики виплачено таку допомогу 396 особам на суму 396 тис. грн.

Повідомляємо, що з липня 2020 року відновлено роботу санаторно-курортних закладів та реабілітаційних центрів після карантинного режиму у звичайному режимі з дотриманням в обов'язковому порядку всіх санітарно-гігієнічних вимог з безпеки перебування в санаторіях та реабілітаційних центрах під час епідемії. Право на оздоровлення мають особи з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО(ООС) (психологічна реабілітація), діти з інвалідністю (реабілітація).

Управлінням праці проводиться прийом заяв та відповідних документів на оздоровлення, а також роз'яснювальна робота в телефонному режимі.

Оздоровлення дітей пільгових категорій в оздоровчих таборах на даний час призупинено урядом до 31 липня 2020р.

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період карантину урядом прийнято постанову від 29.04.2020 №330, відповідно до якої управлінням здійснюється прийом документів та виплата допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які мають на утриманні дітей віком до 10 років. Станом на 13.07.2020р. вищезазначену допомогу отримують 43 фізичні особи підприємці на 68 дітей.

Райдержадміністрація


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP