Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-06-02
У військові коледжі цьогоріч можна вступити без ЗНО

2020-06-02
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 02.06.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-06-02
72 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА ІМЕНІ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО ЛАВ СВОЄЇ БОЙОВОЇ РОДИНИ!

2020-06-01
Привітання до Міжнародного Дня захисту дітей

2020-06-01
1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

2020-06-01
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 01.06.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-06-01
Призов офіцерів


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-05-19

Звернення жителів Стрижівської сільської ради


В лютому 2020 року, в приміщенні Стрижівської сільської ради, Любарського району, Житомирської області відбулися збори громадян, які в більшості проживають на території вказаної сільської ради. Крім того на збори було запрошено голову Любарської районної державної адміністрації Сьомка Віталія Тарасовича, який спільно з головним спеціалістом-юрисконсультом апарату РДА Грушкою С.П. та начальником Любарського районного відділу ГУ Деоржгеокадастру в Житомирській області Дейнекою М.В. прийняв участь у вказаних зборах.

Громадяни, зокрема жителі с. Стрижівки, с. Старий Любар, с. Іванківці, довели інформацію щодо можливих незаконних дій, направлених на розпорядження їхніми землями, яким вони користуються для особистого селянського господарства, в земельних масивах «Вир», «Падунове поле», «Іванійове поле», крім того вказували на проблемний характер оформлення таких земельних ділянок у приватну власність.

За підсумками спілкування було прийнято рішення щодо організації роботи силами органу місцевого самоврядування, районної державної адміністрації та інших фізичних осіб, направленої на сприяння громадянам у вирішення їх питань, зокрема в отриманні у приватну власність земельних ділянок.

На даний час, попередньо, близько 80 заяв громадян розглянуті ГУ Держгеокадастру в Житомирській області позитивно, та видані відповідні розпорядчі документи про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації.

У зв’язку з вище викладеним громадянам, які подавали відповідні заяви (в тому числі, які з тих чи інших причин отримали негативні висновки, зокрема у зв’язку із використаним правом на безоплатне отримання землі вказаної категорії) необхідно звернутися до Стрижівської сільської ради для уточнення відомостей щодо обставин розгляду таких заяв та організації проведення подальшої роботи.

На зборах громадянами піднімалися і інші питання, які були проаналізовані районною державною адміністрацією, за результатами чого до правоохоронних органів були скеровані відповідні заяви, де по таких фактах здійснюється кримінальне провадження, а також були надані роз’яснення щодо порядку вирішення вказаних питань.

Райдержадміністрація


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP