Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-06-02
У військові коледжі цьогоріч можна вступити без ЗНО

2020-06-02
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 02.06.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-06-02
72 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА ІМЕНІ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО ЛАВ СВОЄЇ БОЙОВОЇ РОДИНИ!

2020-06-01
Привітання до Міжнародного Дня захисту дітей

2020-06-01
1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

2020-06-01
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 01.06.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-06-01
Призов офіцерів


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-04-06

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

02 квітня 2020 року у Любарській районній державній адміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Участь у засіданні взяли голова Любарської районної державної адміністрації Сьомко В.Т., заступник голови районної державної адміністрації, перший заступник голови комісії Манько О.М., члени комісії, представники органів місцевого самоврядування. Також на засідання були запрошені головний лікар КНП «Любарський центр медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради Вінічук В.Р., координатор Любарського районного відділення Бердичівського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» МОЗ України Балдинюк О.Т., головний інспектор Любарського РС УДСНС України у Житомирській області Поташенко С.В.

Відповідно до порядку денного розглянули такі питання:

1. Про додаткове виділення коштів з резервного фонду районного бюджету на проведення заходів з поточної дезінфекції зупинок, вулиць, тротуарів, під’їздів багатоповерхових будинків, місць скупчення людей, вхідних східців установ, організацій.

Комісія вирішила


З метою запобігання поширення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19, комісія вирішила:

1) Фінансовому відділу райдержадміністрації (Столяр Л.І.) спільно з відділом житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, захисту довкілля, цивільного захисту населення та державної реєстрації райдержадміністрації (Сергійчук Ю.М.) підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації щодо додаткового виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для проведення дезінфекції зупинок, вулиць, тротуарів, під’їздів багатоповерхових будинків, місць скупчення людей, вхідних східців установ, організації.

2) Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Швець Л.Д.) придбати засоби індивідуального захисту, деззасоби, обладнання та передати безоплатно Любарському РС УДСНС у Житомирській області.

3) Любарському РС УДСНС України у Житомирській області (Цапок В.М.) представити райдержадміністрації акти виконання робіт та використання матеріалів за призначенням.

2. Про обмеження доступу до кладовищ під час великодніх поминальних днів.

Комісія вирішила


На час проведення карантинних заходів протидії коронавірусної інфекції (COVID-19) рекомендувати селищній та сільським радам:

1) обмежити доступ до кладовищ на території громад;

2) інформувати жителів населених пунктів про обмежувальні заходи, які спрямовані на стримання поширення коронавірусної інфекції (VOVID-19).

3. Про виділення коштів з матеріального резерву для створення резерву дезінфікуючих засобів.

Комісія вирішила


У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції для проведення дезінфікуючих заходів виділити кошти з матеріального резерву для створення резерву дезінфікуючих засобів (спирту).

1) Фінансовому відділу райдержадміністрації (Столяр Л.І.) провести фінансування у сумі 6000,00 грн.

2) Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Швець Л.Д.) провести закупівлю дезінфікуючих засобів (спирту).

4. Про посилення карантинних заходів на території району.

Комісія вирішила


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 року №255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2».

1. Заборонити на території району до 24 квітня 2020 року:

1) з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

2) з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами;

5) відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

6) відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

7) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторними або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

8) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах, які обов’язково повинні мати прямі контракти з операторами зв’язку, за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя та очей) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торгівельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

2. Любарському відділенню поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області:

1) забезпечити охорону публічної (громадської) безпеки і порядку на прилеглій території до об’єктів госпіталізації осіб, хворих на COVID-19, обсервації (ізоляції);

2) забезпечити в межах компетенції контроль за дотриманням режиму обсервації (ізоляції), самоізоляції;

3) посилити патрулювання громадських місць;

4) вжити інших заходів, спрямованих на виконання Постанови КМУ №255 від 02.04.2020 року.
  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP