Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-07-14
Робота управління праці, соціальної та сімейної політики під час карантину

2020-07-14
Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

2020-06-05
Підготовка теплових господарств до роботи в опалювальний період

2020-06-05
Підготовка джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-03-20

Шановні громадяни!

Шановні громадяни! Закликаю кожного бути відповідальним і небайдужим, особливо якщо мова йде про дітей і молодь. У період карантину подбайте про те, щоб ваші діти були зайняті навчальними або іншими корисними справами. Контролюйте, де знаходиться і чим займається ваша дитина. Усвідомте самі усю серйозність загальної ситуації та щодня роз’яснюйте необхідність дотримання визначених обмежень підліткам. Безпека та охорона здоров’я дітей має бути пріоритетом для батьків при прийнятті будь-яких рішень під час пандемії СОVID-19. Щоразу нагадуйте їм про заходи безпеки. Будьте обережні і залишайтесь здоровими! З початку карантину на Житомирщині поліція виявила близько сотні адмінправопорушень, що стосуються дітей.

Переважна більшість з них стосуються невиконання батьками обов’язків по вихованню неповнолітніх. Понад десяток підлітків були викриті у розпиванні алкоголю у публічних місцях або під час куріння у заборонених. У ході профілактичних рейдів поліцейські закликають дорослих бути відповідальними, контролювати дітлахів, дбати про стан здоров’я, дотримуватись передбачених карантином обмежень.

Працівники підрозділів ювенальної превенції поліції регіону проводять попереджувальну роботу як у молодіжному середовищі, так і серед дорослих. Поліцейські разом з представниками соціальних служб відвідують за місцями проживання родини, які перебувають на обліках і такі, що потрапили у скрутні життєві обставини, здійснюють рейди по продуктовим торговельним закладам, де наголошують продавцям про неприпустимість продажу неповнолітнім особам алкоголю чи тютюну.

У період з 12 березня у ході такої роботи поліцейські задокументували правопорушення та склали 88 адміністративних протоколів. Серед них відносно дорослих: 57 – за невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей (ст.184 КУпАП), 6 – за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП), 3 – за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (ст. 156 КУпАП).

Що ж стосується підлітків, то за вчиненими ними адміністративними порушеннями складені 10 протоколів за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або за появу у громадських місцях у п'яному вигляді (ст.178 КУпАП), 11 – за куріння у заборонених місцях (ст. 171-1 КУпАП), та 1 – за дрібне хуліганство.

Голова адміністрації Віталій Сьомко.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP