Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-06-05
Підготовка теплових господарств до роботи в опалювальний період

2020-06-05
Підготовка джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання

2020-06-05
Інформування cуб’єктів господарювання

2020-06-05
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 05.06.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-06-04
Інформація по COVID-19 в Любарському районі


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-03-02

З метою виконання завдань

З метою виконання завдань, щодо дотримання інформаційної відкритості органів державної влади, належного реагування на звернення громадян, а також з метою проведення роз’яснювальної роботи, щодо підконтрольності та підзвітності окремих напрямків, Любарська районна державна адміністрація повідомляє наступне.

На території Любарського району прокладені дороги державного, обласного і місцевого значення. Дороги в межах населеного пункту, в основному це дороги місцевого значення, перебувають на балансі та на обслуговуванні у органі місцевого самоврядування юрисдикція якого поширюється на територію де розміщена та чи інша дорога місцевого значення. Дороги обласного значення, в основному це дороги до населених пунктів та між сільські догори, перебувають на балансі та на обслуговуванні, відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Що ж стосується доріг державного значення то на території Любарського району наявні:

- Н-03 Житомир - Чернівці;

- / М-06/ Кременець - Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка;

- Т-06-10 Любар – Хмільник – Лука Барська, Нова Ушиця.

Вказані дороги в межах Житомирської області перебувають на обслуговування Служби автомобільних доріг в Житомирській області.

Щодо ділянки дороги Т-06-10 Любар – Хмільник – Лука Барська, Нова Ушиця, то її частина проходить в межах населеного пункту с. Новий Любар по вул.Житомирська та вул.Мотовилівська (від юріївського перехрестя до кінця населеного пункту в напрямку м. Хмільника).

Вказаний відрізок дороги інтенсивно використовується мешканцями смт. Любар та Любарського району щоденно. Крім того по вказаному відрізку дороги систематично рухається великогабаритний транспорт. Станом на початок 2020 року стан відрізку вказаної дороги був в незадовільному стані, що створювало значні незручності.

З метою покращення ситуації на вказаному відрізку дороги, шляхом зменшення ямковості, вживалися заходи щодо ініціювання проведення ремонтних робіт вказаного відрізку дороги, що сприяло б покращенню дорожньої обстановки. При цьому неодноразово ініціювалося питання перед Службою автомобільних доріг в Житомирській області.

В кінці лютого 2020 року Службою автомобільних доріг в Житомирській області надано доручення підрядній організації, щодо проведення поточного ремонту вказаного відрізку.

За результатами такого доручення підрядною організацією ремонтні роботи проведенні. Візуально вказаний відрізок дороги став більш проїздним та дорожня обстановка покращилася.

Однак спосіб проведення ремонтних робіт (в дощову погоду), та загальний результат (нерівні краї, наявність незначної ямковості після ремонту), стали причиною звернень громадян, щодо можливого проведення неякісного ремонту.

Так на виконання ст.. 13,16,25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» за дорученням голови Любарської районної державної адміністрації, представниками вказаного державного органу за участю представників підрядної організації було проведено огляд вказаного відрізку дороги. Зібрані матеріали разом зі зверненням, щодо проведення перевірки по факту виконаних робіт направлено замовнику таких робіт яким і проводиться розрахунок за останні, зокрема до Служби автомобільних доріг в Житомирській області.

З підрядником проведено бесіду в ході якої встановлено, що в ході проведення ремонтних робіт використовувалася технологія «холодного асфальту» (http://rockphalt.com.ua/uk/instruction/).
  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP