Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-05-26
Позитивна статистика по нових вилікуваних випадках у районі

2020-05-26
У червні – липні призвуть на службу 500 офіцерів запасу

2020-05-26
“ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020” запрошує на онлайн-покази. Початок 29 травня

2020-05-26
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 26.05.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-05-25
Про підвищення пенсій з 1 травня 2020 року

2020-05-25
COVID-19 на Любарщині

2020-05-25
Відновлення маршрутів


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-02-07

Реабілітація дітей з інвалідністю


У 2020 році Урядом запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю, відповідно до якого не тільки діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а й діти з іншими захворюваннями, діти віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності) можуть отримати послуги із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

Цей механізм спрямований на покращення якості життя та максимальної соціальної адаптації дітей з інвалідністю у суспільстві, підвищення рівня функціональних рухових можливостей дитини, зменшення больових відчуттів, попередження ортопедичних ускладнень, тобто зміцнення здоров'я дітей шляхом оздоровлення в реабілітаційних центрах.

З цією метою Міністерством соціальної політики та місцевими органами влади утворено та діє біля 150 центрів комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Перелік реабілітаційних центрів можна знайти на сайтах Мінсоцполітики, фонду інвалідів, департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, в управлінні праці, соціальної та сімейної політики Любарської РДА.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно, а також в межах їх граничної вартості можуть бути надані одній дитині декілька разів протягом бюджетного року.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня – 25 тис. гривень.

Під час здійснення реабілітаційних заходів амбулаторно у граничну вартість включаються витрати на харчування дитини та одного з батьків чи законного представника.

Перелік базових реабілітаційних заходів призначається індивідуально залежно від потреб дитини та включає:

- консультації лікарів, заняття з профільними лікарями та спеціалістами з реабілітації (лікар-невролог, логопед, лікар-психолог, лікар-педіатр, соціальний педагог, лікар-сурдолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини та інші);

- реабілітаційні послуги (комплекс процедур), у тому числі фізичну терапію, лікувальну фізкультуру, масаж, механотерапію, логопедичну, психологічну, педагогічну корекцію, соціальну адаптацію тощо.

У 2019 році послугами реабілітаційних центрів скористалися 6 дітей нашого району. Зокрема, 1 дитина проходила реабілітацію в «Міжнародній реабілітаційній клініці «Козявкіна» (м. Трускавець), 2 дітей – в ООБФРДІ «Майбутнє» (Одеса), 2 дітей – в ДРУЦКРОІ «Галичина» (Львів), 1 – ТОВ «Центр Пріоритет» (Київ), 1 – в Центр Акварель ТОВ Скадовськ Аква (Скадовськ).

Батьків даної категорії дітей з інвалідністю запрошуємо за додатковою інформацією звертатись в управління праці, соціальної та сімейної політики Любарської РДА (І поверх, кабінет № 2 ).

Н. Колесник, провідний спеціаліст управління праці


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP