Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-09-18
Привітали рятівників Любарщини з професійним святом

2020-09-18
Відбулися змагання з воєнізованого кросу

2020-09-18
Змінено порядок виплати одиноким матерям

2020-09-18
Триває співпраця соціальної служби та підрозділу пробації у Любарському районі

2020-09-17
Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в ДЦ «УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек»

2020-09-15
Децентралізація: реорганізація громад і районів. Інфографіка до законопроекту

2020-09-15
Децентралізація: Місцеві вибори на новій територіальній основі. ВІДЕО


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-01-13

2020-й рік стане роком детінізації української економіки


На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій щодо: заходів з припинення діяльності закладів грального бізнесу, що функціонують під виглядом лотерей та інших видів діяльності; заходів протидії нелегальному обігу деревини; заходів протидії незаконному обігу та роздрібний торгівлі пальним.

Участь в урядовій нараді взяли голова ОДА Віталій Бунечко, його заступник Віктор Градівський та представники правоохоронних, контролюючих та інспекційних установ області.

За словами Олексія Гончарука, 2020-й рік стане роком детінізації української економіки. Вже почали з нелегальних АЗС та грального бізнесу, додаємо у фокус облік деревини. Усі схеми будуть викриті й ліквідовані, а їхні учасники – притягнуті до відповідальності.

За інформацією міжвідомчої робочої групи щодо боротьби з нелегальними автозаправними станціями на території Житомирської області, в регіоні перевірили 154 автозаправні станції. У результаті аудиту АЗС 14 станцій припинили діяльність, у 10 – відсутня ліцензія, на 13 АЗС – складено адміністративні протоколи, по 30 об’єктах розпочали кримінальне провадження. Крім того, вилучили 108 тонн пального на суму 2,6 млн грн, а також нарахували штрафних та фінансових санкцій у розмірі – 3,6 млн грн.

На селекторній нараді також мова йшла про результати протидії гральному бізнесу. У грудні 2019 року Уряд прийняв рішення щодо унеможливлення незаконної діяльності таких закладів. З того часу по всій країні було закрито понад 5300 нелегальних закладів. У Житомирській області правоохоронними органами перевірили 286 об’єктів грального бізнесу. За повідомленням ГУ Нацполіції в Житомирській області, 16 об’єктів діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу», вилучили 186 одиниць грального обладнання, зареєстрували 14 кримінальних проваджень. В ОДА діє «гаряча лінія», на яку жителі області можуть повідомляти про нелегальний гральний бізнес за номером телефону – (0412) 47-44-37.

Також ГУ Нацполіції в області протягом 2019 року розслідувалося 532 кримінальних провадження на 670 кримінальних правопорушень за фактами незаконної порубки лісу. Сума нанесених збитків по направлених до суду кримінальних проваджень становить 621 тис. грн.

У підсумку Олексій Гончарук доручив головам ОДА і Нацполіції продовжити боротьбу в цьому напрямку, зокрема вжити всіх заходів для недопущення реклами незаконного грального бізнесу та посилити заходи із запобігання переходу нелегального грального бізнесу в онлайн. Водночас Глава Уряду наголосив на посиленні боротьби з нелегальними АЗС. ДФС та СБУ мають продовжити перевірки, а місцева влада – активніше долучитися до процесу в рамках робочих груп.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP