Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-09-18
Привітали рятівників Любарщини з професійним святом

2020-09-18
Відбулися змагання з воєнізованого кросу

2020-09-18
Змінено порядок виплати одиноким матерям

2020-09-18
Триває співпраця соціальної служби та підрозділу пробації у Любарському районі

2020-09-17
Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в ДЦ «УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек»

2020-09-15
Децентралізація: реорганізація громад і районів. Інфографіка до законопроекту

2020-09-15
Децентралізація: Місцеві вибори на новій територіальній основі. ВІДЕО


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-01-08

У 2020 році МОЗ України продовжить впроваджувати зміни в системі охорони здоров’я


У 2020 році вперше запрацює Програма медичних гарантій, продовжиться розвиток системи екстреної медичної допомоги, системи трансплантації, в сфері громадського здоров’я особлива увага буде приділена боротьбі з тютюнокурінням, розвитку системи крові та профілактиці неінфекційних хвороб.

Програма медичних гарантійЗ 1 квітня в Україні вперше запрацює програма медичних гарантій. Вона включає в себе шість видів надання допомоги: первинна, спеціалізована амбулаторна, госпітальна, екстрена, паліативна, медична реабілітація, а також програму відшкодування ліків “Доступні ліки”.

Профілактика неінфекційних захворюваньСеред головних причин смертності у країні переважають неінфекційні хвороби, розвиток яких спровокований різними чинниками. Серед них і курінням. У цьому році МОЗ України працюватиме над зменшенням курців серед молоді через заборону “смачних” сигарет, запровадженням стандартизованої пачки тютюнової продукції та покращення звітності корпорацій.

У 2020 році почнуть впроваджувати європейські стандарти та практики діяльності системи крові. Ці зміни гарантуватимуть пацієнтам якісні та безпечні компоненти донорської крові, які вони зможуть отримати.

ІмунопрофілактикаЛише шляхом імунізації щорічно можна попередити від 2 до 3 мільйонів смертей у всьому світі. 95% щеплених людей – це безпечне середовище для тих, хто має протипокази до щеплення проти вакцинокерованих інфекційних захворювань.

Цього року МОЗ України зосередить свої зусилля на заходах для посилення ефективності системи нагляду за інфекційними захворюваннями. Кожен пункт щеплення буде забезпечений достатньою кількістю вакцин із збереженням холодового ланцюга.

Діджиталізація у системі охорони здоров’яУ 2020 році в електронній системі охорони здоров’я лікарю первинки буде доступна електронна медична карта для кожного з пацієнтів, з яким підписана декларація.

МОЗ України продовжує процес відмови від паперових звітів та документів в сфері охорони здоров’я, щоб знизити ризики корупції та полегшити пацієнтам та лікарям процес лікування.

Розвиток трансплантації в УкраїніУ 2020 році в Україні будуть проводитися операції з трансплантації органів та кісткового мозку за рахунок коштів державного бюджету, перші кошти на оплату операцій вже перераховані в заклади, які є учасниками пілотного проєкту. Основним завданням МОЗ України на сьогодні є створення власної системи трансплантації в Україні.

Розбудова сучасної системи екстреної медичної допомогиПродовжаться зміни в екстреній медичній допомозі. В державному бюджеті закладено 922 млн грн на продовження закупівель нових автомобілів для 19 регіонів країни та навчання працівників екстреної медичної допомоги, а також виділено 1 млрд грн для облаштування 25 приймальних відділень у лікарнях.

Запровадження комплексного підходу до надання послуг з медичної реабілітаціїМедична реабілітація включена до Програми медичних гарантій, яка запроваджується в повному обсязі з 1 квітня 2020 року. В планах сформувати механізм для ранньої та комплексної системи медичної реабілітаційної, запровадити мультидисциплінарний підхід.

Запровадження європейський стандартів медсестринства2020 рік проголошений роком медсестринства. Для розробки державної політики в медсестринстві заплановано провести фахові дослідження з аналізу медсестринської професії та ставлення суспільства до медсестринства.

Розбудова системи оцінки медичних технологій (ОМТ)Цей підхід дозволяє приймати ефективні стратегічні рішення у сфері охорони здоров’я, зокрема, визначення, які лікарські засоби і медичні послуги доцільно фінансувати та закуповувати за кошти державного бюджету. Оцінка медичних технологій стане обов’язковою при плануванні державних закупівель та формуванні номенклатури закупівель.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP