Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-08-04
У Любарському районі відновили роботу дитячі садочки

2020-08-04
У Любарському районі продовжується ремонт доріг місцевого значення

2020-08-03
Поки вчені шукають ліки від COVID-19, важливими лишаються превентивні заходи – дотримання дистанції та носіння масок

2020-07-31
До уваги ЗМІ! Сьогодні відбудеться річна пресконференція Віталія Бунечка

2020-07-31
Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі. ВІДЕО

2020-07-30
До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств

2020-07-28
Особливості проведення призову на строкову військову службу у 2020 році


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2020-01-08

У прокуратурі Житомирської області обговорили питання незаконної діяльності АЗС


Прокурор Житомирської області Олег Василів провів спільну нараду керівників правоохоронних органів, органів державної влади та державних органів контролю, на якій обговорили стан запобігання та протидії незаконній діяльності автозаправних станцій на території області.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області.

У нараді, яка відбулася сьогодні, 3 січня, взяли участь і виступили голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, керівництво обласних Управлінь Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Держпраці, Державного екологічного нагляду Державної екологічної безпеки Поліського округу та Головних управлінь Державної податкової служби, Держгеокадастру, Державної фіскальної служби.

Відкриваючи нараду, прокурор області підкреслив, що проблема функціонування нелегальних автозаправних станцій набула загрозливих масштабів у межах держави, відповідно, є такі і в нашій області. За оцінкою фахівців, оборот контрафактних нафтопродуктів через мережу нелегальних станцій сягає 500 тонн в рік, про що зазначалося Президентом України на нещодавній нараді. Унаслідок незаконного функціонування нелегальних АЗС у межах держави місцеві та центральний бюджет втрачають понад 10 млр грн у рік.

«На виконання доручення Президента України та Генерального прокурора щодо припинення функціонування нелегальних автозаправних станції на території Житомирщини правоохоронними органами та органами державного контролю вжито спільних заходів. Зокрема, за результатами яких лише у період із 27.10.2019 дотепер викрито 10 незаконних автозаправних станцій, вилучено 32 тонни пального», – повідомив Олег Василів.

На нараді йшлося про те, що протидія нелегальним автозаправним станціям потребує невідкладного посилення, адже за інформацією податкової служби, на території області ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним отримали 93 суб’єкти господарювання на 273 об’єкти роздрібної торгівлі. Однак, управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області протягом минулого року проведено лише 12 фактичних перевірок суб’єктів господарювання такої діяльності.

Заступник прокурора області Віталій Мякішев звернув увагу присутніх й на інші проблемні питання з цього напряму. «Протягом минулого року у сфері обігу нафтопродуктів структурними підрозділами податкової міліції області стосовно 10 суб’єктів господарювання складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, під час яких вилучено понад 80 тис літрів підакцизної продукції (нафтопродуктів) на загальну суму 2,5 млнгрн, що явно не відповідає обсягам незаконного обігу нафтопродуктів», – поінформував факти Віталій Мякішев.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко у своєму виступі підтримав принципову позицію прокурора області та акцентував увагу учасників наради на необхідності посилення протидії нелегальним АЗС на території області.

Підсумовуючи роботу спільної наради, прокурор області Олег Василів наголосив на негайному вжитті вичерпних заходів до викриття та припинення протиправної діяльності, закликавши керівників правоохоронних органів та органів державного контролю відповідально поставитися до виконання доручення Президента України та Генерального прокурора.

На нараді розроблено додаткові узгоджені заходи щодо протидії протиправній діяльності АЗС.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP