Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-02-21
Посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів та корисних копалин

2020-02-20
Поминальні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

2020-02-20
ОГОЛОШЕННЯ!

2020-02-17
До уваги учасників АТО/ООС!

2020-02-14
У Любарському районі пройшли урочисті заходи з нагоди 31 річниці виведення військ з Республіки Афганістан

2020-02-14
Відбулась виробнича нарада за підсумками діяльності у 2019 році

2020-02-14
Продовження процесу приєднання Старочорторийської та Новочорторийської сільських рад до Любарської селищної ради


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2019-09-12

До відома отримувачів пільг

З 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 « Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату жит лово-комунальних послуг у грошовій формі»(зі змінами) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Порядок поширюється на осіб які мають право на відповідні пільги згідно із законами в тому числі з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї ,який на цей рік становить 2692.00 грн.

Незалежно від доходів пільги надаються особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій,в тому числі в АТО і ООС, членам сімей померлих /загиблих ветеранів війни, чорнобильцям І і ІІ категорій,особам з інвалідністю внаслідок проходження служби в армії,ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, та ветеранам інших служб.

Розрахунки сум пільг буде проводити управління праці та соціального захисту населення в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб,які мають право на пільги. При визначенні суми враховується: право на пільгу, відсоток на пільгу,кількість членів сім'ї,технічні характеристики на квадратні метри жит лового будинку (квартири) чи опалювальної площі тощо.

Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків,розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків,який має право на більший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг,з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.

У зв'язку з цим управлінням праці та с соціального захисту населення проводиться звірка та уточнення даних, необхідних для розрахунку суми пільг, а також вноситься інформація щодо номеру телефона пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб,які мають право на пільги для подальшого опрацювання. Водночас зауважуємо, що пільговик зобов'язаний своєчасно повідомляти управління праці та с соціального захисту населення про зміну всіх обставин,які впливають на надання пільг (зміна персональних даних, місця реєстрації/проживання,видів послуг, кількості членів сім'ї та інше).

Відповідно до затвердженого Порядку паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі- готівкова і безготівкова.

Зокрема,пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматизованому режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Управління праці та соціального захисту населення щомісяця формуватиме реєстри для виплати пільг і передаватиме їх Мінсоцполітики.Після чого Міністерство ,опрацювавши отримані реєстри,надсилатиме їх до АТ «Ощадбанк» та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг. АТ «Ощадбанк» щомісяця інформуватиме пільговиків SMS повідомленням про надходження коштів від держави,їх використання та залишок.

Цей механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян,які мають право на пільгу і не хочуть витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг.

Разом з тим, за бажанням пільговика та поданою ним заявою до управління праці до початку опалювального сезону (15 жовтня 2019 року),у якій зазначаються необхідні виплатні реквізити, виплата пільги здійснюватиметься у грошовій готівковій формі.Таким особам кошти надходитимуть на їх особисті рахунки в АТ «Ощадбанк», або через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта». У такому випадку пільговики зможуть зняти кошти з власного рахунку в будь-який зручний час та самостійно щомісяця розраховуватись за комунальні послуги. При заощадливому відношенні до користування житлово-комунальними послугами пільговик зможе економити та залишати частинку грошей собі. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ШАНОВНІ ПІЛЬГОВИКИ

До початку опалювального сезону ( з 1 до 15 жовтня) одержувачі пільг мають визначитись у який спосіб монетизовані пільги їм краще отримувати.

Якщо залишились запитання звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення, або телефонуйте за телефоном 2-12-60.

Галина Уманець начальник управління праці та соціального захисту населення


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP