Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-05-29
Любарське бюро правової допомоги інформує:

2020-05-29
Сьогодні в Україні стартував VII ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ

2020-05-29
Соціальний захист дітей

2020-05-29
ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ЩОДО COVID-19 СТАНОМ НА 29.05.2020 (ЗА МИНУЛУ ДОБУ)

2020-05-29
Увага важлива інформація для пільгової категорії громадян

2020-05-29
Позитивна статистика по нових вилікуваних випадках у районі

2020-05-28
Семінар-нарада в райдержадміністрації


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2019-05-31

Військова освіта в Україні


Військова освіта є складовою загальнодержавної системи освіти в Україні та включає понад 150 спеціалізацій і 70 спеціальностей.

Підготовка військових фахівців здійснюється у галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону» та у 21-й «цивільній» галузі знань за ліцензованими спеціальностями та спеціалізаціями. Система військової освіти інтегрована у загальнодержавну систему освіти – випускники військових вузів після закінчення навчання отримують дипломи державного зразка освітніх ступенів «молодший спеціаліст», «бакалавр», «магістр».

В освітній процес активно залучений офіцерський склад, який має бойовий досвід, запроваджено механізм ротації науково-педагогічних працівників. Значний відсоток офіцерів-викладачів військових навчальних закладів протягом останніх років брали участь у проведенні АТО та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

На навчання приймаються особи з числа цивільної молоді, які здобули повну загальну середню освіту, випускники військових ліцеїв, військовослужбовці-контрактики, а також резервісти та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу.

Також право на вступ до вищих військових закладів на заочну форму навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за цивільними спеціальностями мають військовослужбовці військової служби за контрактом, які прослужили в Збройних Силах України не менше одного строку контракту, військовослужбовці, які проходять строкову військову службу, а також військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації та отримали поранення в районі бойових дій.

Система вступу до вищих військових навчальних закладів повністю адаптована до потреб Збройних Сил України. Військові навчальні заклади здійснюють підготовку за державним замовленням. Обсяги прийому на навчання повністю забезпечують потреби Збройних Сил України у військових фахівцях тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки. Після завершення навчання кожен випускник гарантовано працевлаштовується - він отримує офіцерське (сержантське) військове звання та призначається на військову посаду для проходження військової служби за контрактом. Також здійснюється підготовка офіцерів запасу, і це завдання виконують кафедри військової підготовки.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP