Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2019-11-11
Любарський РС філії Центру пробації у Житомирській області уклав договір з волонтером пробації

2019-11-11
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

2019-11-11
ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПРОВІВ ТЕЛЕФОННУ РОЗМОВУ З ПРЕЗИДЕНТОМ БУНДЕСТАГУ НІМЕЧЧИНИ

2019-11-11
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ З ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМ, СПРЯМОВАНИХ НА СТИМУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ДЕРЖАВИ

2019-11-11
ПРЕЗИДЕНТ: ЛЮДИ – НАЙБІЛЬШИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНИ, ЯКИЙ НАДАЄ НАМ КОНКУРЕНТНУ ПЕРЕВАГУ

2019-11-11
Олексій Гончарук: Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів вже в наступному році - це реально

2019-11-11
Позиція держави – професійна, підготовлена і оснащена армія згідно зі стандартами НАТО, - Андрій Загороднюк


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2019-05-23

ОГОЛОШЕННЯ!


Любарський районний військовий комісаріат попереджає, що за ухилення від призову на строкову військову службу передбачено кримінальну відповідальність.

Ухилення від призову на строкову військову службу — злочин, передбачений Кримінальним кодексом України, статтею 335.

• Призов на строкову військову службу - це передбачений чинним законодавством України спосіб комплектування ЗС та деяких інших військових формувань України.

Склад злочину:

• Об'єктом злочину є порядок формування Збройних сил України та інших військових формувань, порядок призову осіб, які підлягають призову на строкову військову службу відповідно до закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

• Об'єктивною стороною злочину є ухилення від призову на строкову військову службу, що може проявлятися або в активних діях (симуляції хвороби, підробки документів, прямої відмови від несення військової служби, вигадуванні інших причин, з яких військовозобов'язаного можуть звільнити від проходження військової служби) або шляхом бездіяльності, коли призовник без поважних причин не прибуває у строки, встановлені військовим комісаріатом та вказані у повістці, до призовної дільниці для відправлення у військову частину, злочин є закінченим з моменту нез'явлення призовника до призовної дільниці. Поважними причинами нез'явлення у даному випадку вважаються такі, що підтверджуються відповідними документами. за неприбуття до призовної дільниці за викликом з інших причин відповідальність настає адміністративна, за ст. 210 КУпАП).

Особа, яка підмовила призовника до самокалічення, симуляції хвороби, підроблення документів, іншого обману, до прямої відмови від несення обов'язків військової служби чи до нез'явлення до призовної дільниці, організувала цей злочин, сприяла його вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод, переховувала призовника, притягується до відповідальності за ст. ст. 27 і 335, а за відповідних обставин і за ст. ст. 121, 122, 125, 130, 133 (якщо, скажімо, самокалічення було вчинене з допомогою такої особи), 358 чи 366 (якщо нею було підроблено відповідні документи).

Поважними і об'єктивними причинами неявки до військкомату можуть вважатися тільки події в житті призовника, які мають ознаки форс-мажорної ситуації. Наприклад, стихійне лихо, хвороба, смерть близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, дідуся, бабусі) або близького родича дружини. Відзначимо, що інші причини мало вагомі і можуть бути прирівняні до ухилення від армійського призову, яке тягне за собою кримінальну відповідальність.

• Суб'єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом. Це означає, що якщо призовник не з'явився до призовної дільниці з інших причин, які не пов'язані з метою ухилитися від проходження строкової служби, він не несе кримінальної відповідальності за це.
• Суб'єктом злочину є особа, яка придатна за віком і станом здоров'я до несення військової служби за відсутності відстрочки чи рішення про непридатність особи до несення військової служби, а так само, офіцер запасу.

Ухилення від призову на строкову військову службу- карається обмеженням волі на строк до трьох років,


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP