Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2020-02-21
Посилення державного контролю за збереженням лісових ресурсів та корисних копалин

2020-02-20
Поминальні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

2020-02-20
ОГОЛОШЕННЯ!

2020-02-17
До уваги учасників АТО/ООС!

2020-02-14
У Любарському районі пройшли урочисті заходи з нагоди 31 річниці виведення військ з Республіки Афганістан

2020-02-14
Відбулась виробнича нарада за підсумками діяльності у 2019 році

2020-02-14
Продовження процесу приєднання Старочорторийської та Новочорторийської сільських рад до Любарської селищної ради


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Координаційний центер з надання прравової допомоги

Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2019-04-24

Відбувся семінар з нагоди Дня охорони праці в Україні на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці»

Згідно Указа Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 в Україні 28 квітня відзначають офіційно День охорони праці. Даний День збігається з Всесвітнім днем охорони праці і проводиться на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці (МОП), яка у 2019 році святкує свій 100-річний ювілей, провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». З метою підтримки демократії та соціального діалогу, боротьби з бідністю й безробіттям, заборони використання дитячої праці.

24 квітня 2019 року о 10 годині в залі засідань Любарської районної ради відбувся семінар з нагоди Дня охорони праці в Україні на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Організаторами заходу були Чуднівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області, Любарська РДА, Любарська районна рада, Любарська селищна рада. На семінар були запрошені керівники та посадові особи відповідальні за охорону праці суб’єктів господарювання району, керівники органів місцевого самоврядування, керівники профспілкових організацій.

Вступне слово з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні надавалось голові Любарської РДА Чернецькому Костянтину Борисовичу і секретарю Любарської селищної ради Янку Василю Володимировичу. На семінарі були розглянуті такі питання як:

1. Концепція реформування системи управління охорони праці в Україні. Запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці. Доповідач: страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області Побігайло Петро Захарович.
2. Безпечне та здорове майбутнє праці. Доповідач: голова профспілки Любіцька Неоніда Петрівна.
3. Безпека життєдіяльності в навчальних закладах району. Доповідач: завідуючий господарською частиною відділу освіти Любарської селищної ради Морозюк Ярослав Миколайович.
4. Загальні вимоги пожежної та техногенної безпеки до об’єктів різних форм власності. Доповідач: представник районного сектору управління ДСНС України у Житомирській області Поташенко Сергій Володимирович.

Питання були розглянуті і по кожному було прийняте відповідне рішення.

На семінарі також відзначили керівників та працівників з нагоди Дня охорони праці в Україні таких як: Бас Станіслав Дмитрович, інженер з охорони праці, ТОВ “АГР-РЕГІОН ЛЮБАР”, Хмизюк Віктор Сергійович, інженер з охорони праці, ВП “АГРОФІРМА”УКРАЇНА-БРАТАЛІВ” ТОВ ”ХМІЛЬНИЦЬКЕ”, Романчишин Анатолій Григорович, директор, Опорна Липненська ЗОШ І – ІІІ ст. Любарської селищної ради, Мосюра Юрій Васильович, Любарська спеціальна ЗОШ – Інтернат Житомирської обласної ради та інші.  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP