Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2019-03-20
УВАГА!!! КОНКУРС!!!

2019-03-18
Про підвищення пенсій з 1 березня 2019 року

2019-03-15
Любарський районний військовий комісаріат нагадує про весняну призовну кампанію 2019!

2019-03-15
Військовий комісаріат - агітація на військову службу

2019-03-15
Отримання права на шлюб неповнолітніми

2019-03-13
Компенсація за піднайом житлового приміщення військовослужбовцям

2019-03-13
Наказ Військового комісара Любарського районного військового комісаріату


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини
 

 2018-09-12

Запорукою миру в Україні є Збройні Сили та сильна армія – Президент під час візиту до Житомира. ВІДЕО


Відвідуючи Житомир у День міста, Президент України спілкувався не лише із жителями, яких привітав зі святом, а й із журналістом в інтерв’ю телеканалу «СК1».

Петро Порошенко дав відповіді на найбільш гострі та важливі запитання для України та Житомирщини зокрема – мир в країні, відсіч агресору, вибори в новостворених ОТГ, створення Єдиної Православної Помісної Церкви.

Завітали до Житомира Президент України Петро Порошенко разом із Дружиною Мариною у суботу, 8 вересня.

В інтерв’ю Президент наголосив на тому, що був дуже радий відсвяткувати із житомирянами цей день: «Дуже світлі посмішки на обличчях, дуже багато дітей, інтенсивна підготовка до параду військових оркетрів. І я впевнений, що громаді Житомира вдалось організувати гарне святкування. Це відновлює любов міста, до Батьківщини. Дуже гостинне місто і мені приємно, що завдяки діяльності громади, завдяки процесам децентралізації місто кардинально змінюється на краще. І я радію тим змінам та процесам, які відбуваються і в суспільстві, і в Україні, і в Житомирі».

Відповідаючи на найбільш болюче питання для України про мир, Петро Порошенко зазначив: «Немає найбільшої цінності, найбільшого бажання і мрії для мене, як для Президента, ніж мир. І я завжди наголошував, що є Президентом миру. Я ще раз хочу скористатись можливістю і вибачитись. Особливо перед родинами загиблих, перед батьками поранених, особливо перед тими, хто прагне і чекає миру за те, що 4,5 роки тому я дав надію на те, що мир може бути за лічені години або дні. Звичайно, що дуже важко було собі уявити стан, в якому перебували Збройні сили. І в Житомирі це дуже добре відомо, бо одна з найкращих бригад, 95-а Житомирська бригада, навіть в неї були величезні труднощі з усіма видами забезпечення. Щодо стану в цілому армії – армії просто не існувало. Вона була розграблена, розпродана, роздягнена, роззута, роззброєна, без фінанасування. І ми фактично зустріли ворога без армії. Лише зусилля волонтерів та добровольців на першому етапі допомогли зупинити ворога».

«І друге – російська агресія. Ми уявити собі не могли, бо починали боротися з терористами нехай зі зброєю з російського воєнторгу, з ідеологічним підкріпленням країною-агресором, але агресію регулярних військ РФ, звичайно, ми не очікували», – зауважив Президент.

Глава держави також виключив можливість миру на умовах капітуляції України: «І коли сьогодні говоримо про мир, це є дуже відповідальна позиція. Мир на умовах капітуляції, мир, коли віддається українська територія, мир, коли віддається українська держава, мир, коли Україна піднімає руки вгору – це не мир для Порошенка і не мир для України».

Президент наголосив, що запорукою миру є українські Збройні Сили: «Запорукою миру є сильна армія, сильна десантно-штурмова бригада, сильні хлопці, які за 4 роки виросли у потужний фактор гарнату стабільності та миру. І чим сильніша буде наша армія, тим швидше буде мир. Я не маю в цьому жодного сумніву. Чи міцніша буде міжнародна солідарність навколо України, чим жорсткішими будуть санції по відношенню до країни-агресора, тим швидше буде мир. Нам все це вдається і ми впевнено крокуємо до миру. Політика дипломатичним шляхом».

На уточнююче запитання, коли саме буде мир, Глава держави зауважив: «Я не буду обіцяти годину. Це нечесно. Я не буду прибічником популістів, які намагаються обдурити людей. Закликаю до відповідальної дискусії і великої відповідальності за долю держави, за її майбутнє».

В інтерв’ю Президент висловив позицію щодо виборів в ОТГ – держава має допомагати та не створювати перешкоди громадам, які вирішили об’єднатися, а отже процес виборів має бути розблокований.

Також Глава держави підкреслив, що єдності і зміцненню України сприяють не лише Збройні Сили та децентралізація, але і українська мова, квоти на телебаченні та на радіо, а також позиція щодо української книги, театру, мистецтва та школи. Тому «якщо ми будемо молитися і боротися, то Томос і Єдина Православна Помісна Церква в Україні буде раніше, ніж будь-хто очікує», – зазначив Петро Порошенко.

Всі деталі інтерв’ю дивіться у програмі «Післямова: Петро Порошенко».

Нагадаємо, що у День міста Президент України оглянув виставку на Михайлівській та поспілкувався із житомирянами.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP