Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2019-06-26
Відбулася двадцять четверта сесія районної ради

2019-06-26
ОГОЛОШЕННЯ!

2019-06-25
Триває відбір до української збірної на Ігри Нескорених 2020

2019-06-24
Відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу.

2019-06-24
ОГОЛОШЕННЯ!

2019-06-24
Служба у військовому резерві: значення

2019-06-24
«Їх розшукують Збройні Сили України»


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Веб-портал Україна-ЄС

Національна академія Державного управління при Президенті України

Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
 

 2018-08-07

Відбудеться засідання колегії райдержадміністрації

09.08.2018 року о 10.00 в залі засідань районної ради відбудеться засідання колегії

ПОРЯДОК проведення засідання колегії райдержадміністрації

Дата проведення: 09.08.2018 року
Місце проведення: зал засідань районної ради
Час проведення: 10-00 год.

Запрошені: керівники підприємств, установ і організацій, селищний, сільські голови.

1. Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2017-2018 років та визначення основних завдань щодо їх підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Доповідач:

Сергійчук Ю.М. – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

Співдоповідачі:

Будім С.С. –начальник відділу освіти райдержадміністрації

Рудніцький Я.Л. – т.в.о. головного лікаря центральної районної лікарні

Вінічук В.Р. – т.в.о. головного лікаря комунального неприбуткового підприємства «ЦПМСД Любарської районної ради»

Герасимчук В.М. – Любарський селищний голова

Багмет А.І. – начальник Чуднівського райавтодору ДП «Житомироблавтодор»

2. Про підсумки призову громадян району на строкову, контрактну військову службу та службу в резерві Збройних Сил України у І півріччі 2018 року та планове завдання на ІІ півріччя 2018 року.

Доповідач:

Гонишнюк А.М. – військовий комісар Любарського РВК

3. Про проведення заходів з недопущення надзвичайних ситуацій на території Любарського району.

Доповідач:

Поташенко С.В. – заступник начальника Любарського РС УДСНС у Житомирській області

Керівник апарату райдержадміністрації А.Ф. Чмирук

РІШЕННЯ колегії районної державної адміністрації

Від 09.08.2018 року
Про підсумки призову громадян
району на строкову, контрактну
військову службу та службу в резерві
Збройних Сил України у І півріччі 2018 року
та планове завдання на ІІ півріччя 2018 року


Заслухавши та обговоривши інформацію військового комісара Любарського РВК підполковника Гонишнюка А.М. «Про підсумки призову громадян району на строкову, контрактну військову службу та службу в резерві Збройних Сил України у І півріччі 2018 року та планове завдання на ІІ півріччя 2018 року», колегія районної державної адміністрації відмічає, що у І півріччі 2018 року до лав Збройних Сил України було призвано 20 строковиків (згідно наряду було передбачено 18) та 13 контрактників (згідно наряду було передбачено 17).

На підставі викладеного колегія

ВИРІШУЄ:

1.Інформацію військового комісара Любарського РВК підполковника Гонишнюка А.М. «Про підсумки призову громадян району на строкову, контрактну військову службу та службу в резерві Збройних Сил України у І півріччі 2018 року та планове завдання на ІІ півріччя 2018 року» прийняти до відома (інформація додається).

2.Визнати задовільним стан проведення заходів із призовом на строкову, контрактну службу та службу у резерві Збройних Сил України.

3.Попередити керівників підприємств, установ, організацій, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування про адміністративну відповідальність за несвоєчасне та неякісне виконання поставлених завдань відповідно до законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

4.Рекомендувати начальнику Любарського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області (Сорока В.Б.) забезпечити розшук, затримання та доставку до військового комісаріату громадян, які систематично ухиляються від виконання військового обов’язку, відповідно до звернень органів місцевого самоврядування та районного військового комісаріату.

5. Рекомендувати Любарській районній раді розглянути та прийняти на черговій сесії районної ради Програму підтримки військовозобов’язаних, які підписали контракт із Збройними Силами України.

6. Рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад:
1) Вжити дієвих заходів щодо оповіщення призовників під особистий підпис на вимогу військового комісаріату про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечити своєчасну доставку за цим викликом.
2) Забезпечити організовану явку громадян України 1991-2000 років народження для проходження медичних оглядів згідно графіку, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.07.2018 №150.
3) Забезпечити прибуття військовозобов’язаних оперативного резерву до Любарського РВК для проходження служби у резерві згідно розподілу по військовим спеціальностям.
4) Проводити агітаційні заходи та роз’яснювальну роботу щодо вступу на військову службу за контрактом та пошук можливих кандидатів.
5) Письмово повідомляти військового комісара про результати оповіщення.
6) Подавати звернення до органів Національної поліції про громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

7. Рекомендувати Любарському районному військовому комісару (Гонишнюк А.М.):
1) Продовжити роботу по підбору кандидатів на проходження строкової, контрактної служби та служби у резерві Збройних Сил України;
2) Направляти матеріали до правоохоронних органів про притягнення до відповідальності призовників, які злісно ухиляються від проходження служби, та працівників органів місцевого самоврядування, які не виконують своїх посадових обов’язків у частині проведення оповіщення призовників.
3) Завершити ремонт приміщення Любарського районного військового комісаріату.

8. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій:
1) Забезпечити подання інформації Любарському РВК про громадян, які працюють в даних організаціях, та підлягають призову.
2) Видавати накази про оповіщення таких призовників та забезпечувати їх прибуття за викликом до районного військового комісаріату.
3) Забезпечити виплату громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом, вихідної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

9. Рекомендувати редакції районної газети «Новий день» (Гонзур С.М.) продовжити висвітлення в районній газеті «Новий день» матеріалів про проведення призову громадян Любарського району на строкову, контрактну службу та службу в резерві Збройних Сил України.

10. Керівнику апарату райдержадміністрації (Чмирук А.Ф.) забезпечити підготовку проекту розпорядження з даного питання.

Голова колегії О.І. Лаврук

РІШЕННЯ колегії районної державної адміністрації

Від 09.08.2018 року
Про підсумки роботи підприємств
житлово-комунального господарства
в опалювальному сезоні 2017-2018 років
та визначення основних завдань щодо їх
підготовки до сталого функціонування в
осінньо-зимовий період 2018-2019 років


Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Сергійчука Ю.М. «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2017-2018 років та визначення основних завдань щодо їх підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», колегія районної державної адміністрації відмічає належний стан проведення опалювального сезону минулого року.

На підставі викладеного колегія

ВИРІШУЄ:

1.Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Сергійчука Ю.М. «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в опалювальному сезоні 2017-2018 років та визначення основних завдань щодо їх підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» взяти до відома (інформація додається).

2. Визнати задовільним стан проведення опалювального періоду 2017-2018 років на території району.

3. Попередити керівників підприємств, установ, організацій, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, селищної ради про їх персональну відповідальність за своєчасну та якісну підготовку об’єктів до сталої роботи в зимовий період 2018-2019 років.

4. Рекомендувати першому заступнику голови райдержадміністрації утворити районний оперативний штаб для організації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та проходження опалювального сезону 2018-2019 року.

5. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Степанець Ю.Д.) до 01.09.2018 року розробити та подати на затвердження голові райдержадміністрації заходи щодо підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року .

6. Керівнику апарату райдержадміністрації Чмируку А.Ф. до 10.09.2018 року провести наради з керівниками підприємств, установ і організацій усіх форм власності з питань затвердження графіків виконання робіт з підготовки об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

7. Рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад, керівникам підприємств, установ та організацій:
1) Спрямувати кошти з місцевих бюджетів на підготовку об’єктів господарського комплексу до сталої роботи в осінньо-зимовий сезон.
2) До 10.10.2018 року завершити підготовку об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, підготувати паспорти готовності та заготовити нормативну потребу твердого палива та дров.
3) Забезпечити необхідні запаси матеріально-технічних ресурсів для стабільної роботи ремонтних служб у підпорядкованих закладах, установах, організаціях до опалювального сезону.
4) Включити до комплексних оперативних планів заходи щодо запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також впровадження системи їх раннього виявлення та оповіщення.
5) Проаналізувати технічний стан відомчих котелень, які забезпечують теплопостачання об'єктів житла та соціально-культурного призначення та забезпечити їх стабільну роботу.
6) Зобов’язати балансоутримувачів будинків привести в належний стан димові і вентиляційні канали, внутрішньобудинкові системи газопостачання.
7) Активізувати роботу щодо погашення заборгованості за спожитий природний газ і недопущення утворення боргів за спожиті енергоносії перед енергопостачальними компаніями.
8) Укласти договори з власниками снігоприбиральної техніки для забезпечення безперебійного проїзду по вулицях населених пунктів в зимовий період.
9) Привести в належний санітарний стан території населених пунктів, прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних майданчиків, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів.

8. Начальнику відділу освіти і культури райдержадміністрації (Будім С.С.):
1) забезпечити котельні Пединківської, Вигнанської, Новочорторийської ЗОШ та підвідомчі заклади культури альтернативними видами палива на 100%;
2) провести дезинфекцію водонапірних башт, колодязів, з яких постачається вода до навчальних закладів;
3) завершити до 01.09.2018 року термосанацію Стрижівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
4) провести об’їзд та обстеження навчальних закладів району на предмет готовності до роботи у новому навчальному році та сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років;
5) завершити роботи по перекриттю даху Борушківецького сільського клубу;
6) забезпечити навчальні заклади меблями та оргтехнікою згідно з вимогами «Нової української школи».

9. Т.в.о. головного лікаря Любарської центральної районної лікарні (Рудніцький Я.Л.) до початку опалювального сезону 2018-2019 років на 100% забезпечити потребу центральної районної лікарні дровами.

10. Т.в.о. головного лікаря комунального неприбуткового підприємства «ЦПМСД Любарської районної ради» (Вінічук В.Р.):
1) до початку опалювального сезону 2018-2019 років забезпечити альтернативними видами палива підпорядковані лікувальні заклади району;
2) продовжити підготовчі роботи по новому будівництву сучасних амбулаторій у с.с. Нова Чортория та Велика Волиця.

11. Рекомендувати директору Новочорторийського державного аграрного технікуму (Вержаківський В.М.), Любарського професійно-технічному ліцею (Гнатишин В.В.) забезпечити відповідний температурний режим в навчальних приміщеннях та студентських гуртожитках в опалювальний період 2018-2019 років.

12. Рекомендувати директору Новочорторийського державного аграрного технікуму (Вержаківський В.М.) завершити до 01.09.2018 року розселення студентів зруйнованого гуртожитку по приміщеннях, придатних для проживання.

13. Виконавцям до 01 жовтня 2018 року забезпечити виконання затверджених заходів та завдань, про що щомісяця 01 і 15 числа інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

14. Рекомендувати виконкому Любарської селищної ради, КП «Добробут»:
1) Активізувати проведення претензійно-позовної роботи та переукладання договорів після підняття тарифів;
2) Привести у відповідність до фінансових можливостей штатну чисельність КП «Добробут»;
3) Забезпечувати своєчасну та повну виплату заробітної плати працівникам житлово-комунального господарства, не допускати утворення нових боргів;
4) Посилити роз’яснювальну роботу та інформування населення щодо можливого відключення від мереж централізованого водопостачання за несплату за надані житлово-комунальні послуги.
5) Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями житлових будинків та стимулювати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових комітетів, органів самоорганізації населення шляхом запровадження цільових місцевих програм їх фінансової підтримки та передачі об’єднанням прибудинкових територій.

15. Рекомендувати Любарській філії Чуднівського УЕГГ (Захарчук В.К.) та Любарському РЕМ (Янішевський О.Б.) забезпечити підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

16. Рекомендувати керівникам підприємств господарського комплексу та соціальної сфери району спільно з Любарською філією Чуднівського УЕГГ з метою запобігання аварійним ситуаціям у газовому господарстві забезпечувати безумовне дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних документів.

17. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Степанець Ю.Д.), Чуднівському «Райавтодор» ДП «Житомироблавтодор» (Багмет А.І.), здійснювати контроль та забезпечити своєчасне приведення в належний технічний стан снігоприбиральної техніки та забезпечити нормативну потребу у піщано-соляній суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею.

18. Редакції районної газети «Новий день» (Гонзур С.М.) висвітлювати інформацію про хід підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

19. Керівнику апарату райдержадміністрації (Чмирук А.Ф.) забезпечити підготовку проекту розпорядження з даного питання.

Голова колегії О.І. Лаврук

РІШЕННЯ колегії районної державної адміністрації

Від 09.08.2018 року
Про проведення заходів з
недопущення надзвичайних
ситуацій на території Любарського району


Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника Любарського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області Поташенка С.В. про проведення заходів з недопущення надзвичайних ситуацій на території Любарського району, колегія районної державної адміністрації відмічає достатній рівень проведення заходів щодо запобігання пожежам, надзвичайним ситуаціям та загибелі на них людей.

На підставі викладеного колегія

ВИРІШУЄ:

1. Інформацію заступника начальника Любарського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області Поташенка С.В. про проведення заходів з недопущення надзвичайних ситуацій на території Любарського району взяти до відома (інформація додається).

2. Роботу виконкомів селищної та сільських рад щодо забезпечення пожежної безпеки на підвідомчих територіях вважати задовільною.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної, сільських рад:
1) Проаналізувати та заслухати на засіданнях виконкомів стан забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах та природних екологічних системах підвідомчої території з прийняттям відповідних дієвих рішень.
2) Спільно з працівниками РС УДСНС, дільничними інспекторами поліції постійно здійснювати профілактичні заходи щодо запобігання виникнення пожеж від необережного поводження з вогнем на підвідомчій території, не допускати випалювання стерні, післяжнивних залишків та сухої рослинності громадянами та сільськогосподарськими підприємствами.
3) Спільно із сільськогосподарськими підприємствами на підвідомчій території відновити діяльність добровільних пожежних формувань (дружин), забезпечити їх цілодобове чергування на пожежній та пристосованій для пожежогасіння техніці.
4) Спільно з працівниками соціальних служб та РС УДСНС проводити обстеження соціально-побутових умов проживання дітей у кризових сім’ях, особливу увагу звернути на багатодітні сім’ї, та сім’ї, де батьки зловживають спиртними напоями.
5) Проводити навчання населення правилам пожежної безпеки.
6) Вжити заходів щодо приведення в працездатний стан зовнішніх протипожежних вододжерел (водонапірні башти, природні водойми), які розташовані на території населених пунктів. Забезпечити до них під’їзд з твердим покриттям.

4. Рекомендувати Любарському районному сектору Управління ДСНС України в Житомирській області (Ковальчук М.М.):
1) Продовжити проведення із зацікавленими структурами комплекс пожежно-профілактичних заходів щодо відпрацювання населених пунктів найбільш вражених в 2017-2018 роках пожежами. Наслідки перевірок обговорити на засіданнях виконавчих комітетах селищної, сільських рад.
2) Продовжити навчання населення з питань пожежної безпеки в громадських місцях та в побуті.
3) Здійснити перевірки стану боєздатності наявних пожежних формувань.
4) Здійснювати постійний моніторинг ситуації у природних екосистемах.
5) Забезпечити готовність особливого складу та техніки до ліквідації можливих пожеж та їх наслідків, своєчасне залучення пожежно-рятувального підрозділу до гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій.
6) Першочергово звернути увагу на стан пожежної безпеки в організаціях, установах і закладах з цілодобовим перебуванням людей.

5. Відділу освіти і культури Любарської райдержадміністрації (Будім С.С.) обладнати системами пожежної автоматики, забезпечити вогнегасниками, просочити дерев’яні конструкції вогнетривким розчином приміщення освітніх та культурних закладів району.

6. Т.в.о. головного лікаря Любарської центральної районної лікарні (Рудніцький Я.Л.) завершити обладнання приміщення лікарні системою пожежної автоматики, провести ремонт пожежної водойми.

7. Рекомендувати керівникам районних підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності:
1) Силами адміністрацій об’єктів, пожежно-технічних комісій, добровільних протипожежних формувань організувати комісійні перевірки протипожежного стану виробничих, складських, сільськогосподарських приміщень, культурно-видовищних, оздоровчих закладів, інших будівель з масовим перебуванням людей, місць зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Вжити невідкладних заходів до усунення виявлених недоліків.
2) Забезпечити приміщення необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, привести в робочий стан вогнегасники, укомплектувати пожежні щити необхідним інвентарем.
3) Зобов’язати керівників закладів дошкільної освіти, навчальних, лікувальних, оздоровчих за призначенням об’єктів практично відпрацювати з обслуговуючим персоналом дії згідно з планами евакуації людей на випадок виникнення пожежі.
4) Провести додаткові протипожежні інструктажі з працівниками, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, обслуговуючим персоналом електроустановок, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання.
5) Винайти фінансові можливості для обладнання установками автоматичної сигналізації своїх закладів.
6) Відновити роботу добровільних пожежних команд на базі СТОВ «Привітівське», ПП АФ «Гізівщина».

8. Рекомендувати лісництву Бердичівського держлісгоспу (Ланов’юк В.Я.):
1) Провести спільні відпрацювання та при необхідності поновити мобілізаційні плани залучення сил та засобів на випадок гасіння лісових пожеж та інструкції взаємодії сил та засобів, що залучаються до їх гасіння. Створити матеріальні резерви для ліквідації можливих пожеж.
2) Відновити і виконати мінералізовані смуги в лісових масивах та навколо них, перекрити всі тимчасові в’їзди в лісові масиви. Встановити біля лісових масивів попереджувальні знаки на протипожежну тематику.
3) Організувати спільні патрулювання лісових масивів, для проведення даної роботи залучити працівників правоохоронних органів, дружин юних пожежних, громадськість.

9. Рекомендувати редакції районної газети «Новий день» (Гонзур С.М.) продовжити висвітлення в районній газеті «Новий день» матеріалів на протипожежну тематику.

10. Керівнику апарату райдержадміністрації Чмируку А.Ф. підготувати розпорядження по даному питанню.

Голова колегії О.І. Лаврук


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP