Офіційний веб-сайт
Любарська районна державна адміністрація2019-02-15
До уваги платників податків!

2019-02-15
До уваги платників податків!

2019-02-13
Любарська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста по зв’язках з громадськістю та засобами масової інформації апарату Любарської райдержадміністрації

2019-02-12
Інформація ЛЮБАРСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

2019-02-08
Триває співпраця Любарського РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області з Любарським бюро правової допомоги та ЦСССДМ

2019-02-05
Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році

2019-02-04
Забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях


Всі новини 

Що нового на сайті? Анонси заходів  

Інші інтернет-ресурси:


Офіційний сайт Президента України

Регіональне замовленна на підготовку робітничих кадрів

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Сайт Кабінету Міністрів України

Національна дитяча

Державна підтримка енергозбереження України

Інформація проекту Є ЛІКИ

ВІДКРИТИЙ УРЯД

 Національне агенство з питань запобігання корупції

Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України

Державний реєстр виборців

Погода в Любарі

счетчик посещений

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини
 

 2018-08-01

На Житомирщині родина створила дитячий будинок сімейного типу і має вже 21 дитину і 5 онуків. ВІДЕО


21 дитина та 5 онуків – таку велику родину мають Тетяна Калініченко та Олег Сорочинський з Радомишльського району, які колись прийняли рішення створити дитячий будинок сімейного типу.

Проживає родина у с. Осички Радомишльського району. Зараз тут 6 дітей, а старші навчаються у вищих навчальних закладах або вже мають свої сім’ї.

Ми завітали до цієї великої родини, аби побачити, як сімейна любов та турбота змінюють дітей.

«11 років тому, коли я була вихователем Радомишльської школи-інтернат, ми з чоловіком Олегом вирішили забрати дітей і створити дитячий будинок сімейного типу. Ця ідея сподобалася усій сім’ї. Спочатку у нас було 9 дітей з інтернату, які навчалися у різних класах, але жили в родині «Калинка». Це була різновікова родина, де були братики і сестрички, лише в одного, Олексія, не було рідних братів і сестер. Діти дуже довго чекали, знали, що буде свій будинок, що будемо жити сімейним життям. Після прийняття рішення про створення дитячого будинку сімейного типу, нам дали будинок, провели газ, поставили конвектори, допомогли у придбанні домашнього текстилю. Разом з дітьми все приводили до порядку, а тепер всі із задоволенням радіють тим деревам, які посадили, декоративним кущам», – розповідає мама Тетяна.

«Спочатку діти навчалися у школі в Осичках, а потім ми перевели їх у Радомишльську школу №5. І так 5 років возили їх за 12 км кожного дня. Думаю, ми не прорахувалися, бо майже всі наші діти навчаються у вищих навчальних закладах», – додає Тетяна Калініченко.

Діти діляться своїми відчуттями, по-дитячому, але по-справжньому.

Дарина, 13 років:

«У цій родині я живу вже три роки. Раніше була у дитбудинку. Мені подобається вдома, бо це є дім, в якому ти живеш, привикаєш. Тут відчуваєш любов мами і тата, вони пригорнуть, поцілують. У дитбудинку такого немає. Ти сам. Знаходиш собі подруг, але це не те, що батьки».

Вікторія, 11 років:

«Живу я у цій родині 2 чи 3 роки. Я навіть вже забула, скільки я тут живу. Живеться мені дуже добре, мене мама і тато люблять, і я їх люблю. Мені тут дуже подобається. Є і мама, і тато, багато братів і сестер, є з ким поговорити. Буває, що і бабуся з дідусем приїжджають. Там у нас не було такого. На вихідних вранці ніхто не будить, я сплю, скільки захочу».

Яна (11 років) і Сергій (10 років):

«Ми знаходимося у цій сім’ї вже 5 років, і дуже щасливі, що попали саме у цю сім’ю. Ми всі допомагаємо один одному, деколи, буває, сваримося. Їздимо два рази на тиждень на гурток, робимо квіти з тканини, різні обручі. Зараз літо, то прокидаємося, коли хто захоче. Сергій встає перший і допомагає мамі і папі».

Наталія, 14 років:

«Я приїхала сюди ще малою, у 5 класі була. Мама не знала спочатку, що з нами робити, бешкетували дуже часто. Подобається, що тут всі все роблять дружно, допомагають один одному».

Олена, 22 роки:

«До 11 років я виховувалася в інтернаті. На той час Тетяна Миколаївна, тепер мама, була моєю вихователькою. І ми дуже її любили, бо коли вона приходила на зміну, нам було комфортно, ми як захищені були, стільки було цієї турботи і ласки до нас. І коли виникло питання створити сім’ю, то ми всі були одноголосно "за". І як ми приїхали сюди, це мені було 11 років, зрозуміли, що у нас є сім’я, особливо, що були з братиками, сестричками, ми один за одним стояли. Велика справжня сім’я. В інтернаті всім було до тебе байдуже. А тут ти розумієш, що у тебе є своя сім’я, яка тебе любить, приголубить, підтримає. Тут комфортно, ти вільний, можеш займатися своїм хобі».

«Коли старші діти поступили у навчальні заклади і на вихідні не приїхали, то ми з батьком спочатку не знали, що робити, як це таке може бути. І коли старші зараз телефонують, то ми у будь-яку годину готові допомогти – кому фінансово, кому підтримкою, до кого приїхати. Тому що це наші рідні діти. І ніхто нам не зможе довести, що вони нам не рідні», – наголошує мама Тетяна.


  Запитання надсилайте за адресою: lubar_tr@lub.zt.ukrtel.net  
  ©2008 Любарська районна державна адміністрація
©2008 створення сайту ПоліссяNet ISP